Połącz...

Business Development Specialist HVAC

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Kontakt Katarzyna.Kaszuba
Nr Ref. 140569

Dla naszego Klienta, nowo tworzonej na rynku Europejskim firmy z branży HVAC, poszukujemy ambitnej i proaktywnej osoby na stanowisko Business Development Specialist HVAC.

tryb pracy: home office + częste podróże służbowe do 70%

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Raportowanie wyników
  • Analiza działań firm konkurencyjnych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC
  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (!)
  • Znajomość innego języka obcego mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • Proaktywna postawa
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy,Bliskiego Wchodu i Afryki.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Elastyczna forma zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Możliwość kreowania swojej ścieżki kariery.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Klimatyzacja / wentylacja | Sprzedaż | Przedstawiciel | Inżynier | Klimatyzacja / wentylacja | HVAC | B2B | Inżynieria | Sales representative