Połącz...

Business Development Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138128

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży IT szukam osoby na stanowisko Business Development Manager, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań IT.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi Klientami,
  • Realizowanie planów sprzedażowych w ramach indywidualnego portfela Klientów,
  • Tworzenie projektów współpracy z Klientami, modeli dochodowości i koordynacja rozwiązań technicznych,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami swojego portfela i przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów,
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencyjnych marek.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie telekomunikacji, IT),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Umiejętność koordynacji i monitoringu procesów, podstawowa znajomość zarządzania projektami,
  • Umiejętność przygotowywania i prezentacji kompleksowej oferty,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office.

  • Rozwój zawodowy w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Atrakcyjny pakiet benefitowy,
  • Umowa o pracę z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia,
  • Szkolenia,
  • Prywatna opieka medyczna.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

IT and Telekomunikacja | Sprzedaż and Marketing | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Telekomunikacja | Sieci | Sprzedaż | Konsultant biznesowy | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer produktu | Kierownik / menedżer projektu | Specjalista | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Cyfrowy | Centra danych | Bazy danych | Marketing | Telekomunikacja | Techniczny | Starszy / starsza | Raportowanie | IT | Dane | Department |