Połącz...

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 136624

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi poszukujemy obecnie osób zainteresowanych stanowiskiem Automatyka utrzymania ruchu.

Obowiązki:

  • Realizowanie planów napraw i konserwacji sprzętu pod kątem elektrycznym, elektronicznym i mechanicznym;
  • Nadzorowanie działań usprawniających proces produkcyjny oraz wprowadzanie udoskonaleń na linii produkcyjnej;
  • Analizowanie ewentualnych przyczyn awarii i działania prewencyjne;
  • Współpraca z innymi Działami oraz firmami przy instalacji i serwisowaniu urządzeń;
  • Dokumentowanie napraw i przeglądów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: Automatyka i Robotyka);
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej: sterowników PLC, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.
  • Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych;
  • Znajomość układów pneumatyki przemysłowej;
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej;
  • Kwalifikacje do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1kV;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Korzyści

Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Inżynier | Technik | PLC | SEP | FMCG | Customer support