Połącz...

Automatyk – Elektronik utrzymania ruchu w Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137498

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem oraz procesem nowych uruchomień, poszukujemy osób na stanowisko: Automatyk – Elektronik utrzymania ruchu w Automotive.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • skuteczne usuwanie awarii i podejmowanie działań korygujących na liniach produkcyjnych w zakresie automatyki i elektroniki
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac
  • współpraca z operatorami produkcji i ich szkolenie w podstawowym utrzymaniu ruchu
  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń
  • rozwiązywanie problemów natury technicznej w tym uczestnictwo w zespołach modernizujących maszyny

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektronika)
  • znajomość układów sterowań PLC, NC i serwonapędów elektrycznych (preferowane Siemens)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • podstawowa wiedza w obszarze informatyki, mechaniki ogólnej, elektroniki, konstrukcji maszyn
  • doświadczenie w montowaniu, uruchamianiu, diagnozowaniu i naprawianiu układów automatyki przemysłowej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na stanowisku Automatyka - Elektronika w branży Automotive
  • bogaty pakiet szkoleń
  • określona ścieżka kariery w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Produkcja | Wsparcie techniczne | Technik | Mechanik | Inżynier | Koordynator | Elektryk | Narzędziowiec | Specjalista | Automatyka | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | PLC | Proces | SEP |