Połącz...

Asystentka administracyjna z językiem niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137249

Dla naszego Klienta międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentki

Zakres obowiązków:

  • Organizacja kalendarza przełożonego ( osoba niemieckojęzyczna)
  • Korekta oraz edycja dokumentów
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych
  • Wsparcie innych członków zespołu

Wymagania

  • min. 2 lletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku administracyjnym
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Ms Office
  • duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • dokładność, skrupulatność
  • podzielność uwagi

  • ciekawą, rozwijającą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo ok. 1,5 roku
  • benefity: opieka medyczna, karty typu multisport – finansowane w 100% przez pracodawcę

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka |