Połącz...

Asystentka Zarządu ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 500 - 2 800 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139032

Dla naszego Klienta firmy realizującej projekty budowy budynków komercyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, w związku z rozwojem nowych inwestycji szukamy osoby na stanowisko Asystentka Zarządu ze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji zleconych przez zarząd
  • uczestnictwo w grupach projektowych
  • redagowanie pism, protokołów, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji zarządu
  • koordynacja, organizacja i obsługa posiedzeń, spotkań i podróży zarządu
  • prowadzenie rejestru umów i pełnomocnictw, prowadzenie zbioru aktów normatywnych
  • utrzymywanie kontaktów ze wspólnikami
  • nadzór nad stroną internetową

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • mile widziana wcześniejsza praktyka na podobnym stanowisku
  • umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • skrupulatność, rzetelność
  • prawo jazdy kategoria B

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w rozpoznawanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego związanego z realizacja nowych inwestycji
  • ciekawy i zróżnicowany zakres obowiązków

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

HR and administracja and prawo | Budownictwo and nieruchomości | Administracja | Obiekty | Nieruchomości | Projektowanie | Administrator | Asystent / asystentka | Konsultant | Koordynator | Generalist | Urzędnik | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | Specjalista | Administracja | Back office | Konsulting | Excel | Front office | Młodszy / młodsza | Biuro | Handlowy | Nieruchomości | Assistant