Połącz...

Asystentka Zarządu z j.niemieckim

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 11 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 4-12-44189

Dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent/ka Zarządu z j. niemieckim

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach,
  • Tłumaczenia ustne i pisemne korespondencji, raportów, materiałów, prezentacji;
  • Organizacja kalendarza, ustalanie i organizowanie spotkań;
  • Udział w spotkaniach na wysokim szczeblu;
  • Prace administracyjne związane z wprowadzaniem danych do systemu;
  • Zaangażowanie w budowanie pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu;
  • Współpraca z innymi działami w firmie;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświdczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Zdoloności do pracy w środowisku międzynarodowym;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajmość obsługi komputera i MS Office;
  • Wysoko rozwiniętę umiejętności organizacyjne;
  • Dokladność, nastawienie na kreowanie rozwiązań i współpracę w zespole;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca w międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem j. niemieckiego;
  • Dofinansowanie do kursu językowego;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dodatkowe ubezpieczenie;
  • Wyzwania zawodowe;
  • Niezbędne szkolenia;
  • Pakiet socjalny.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Podane stawki wynagrodzeń są na podstawie badania wynagrodzeń prowadzonego przez Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie.
Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.)
Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Różne | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Back office | Administracja | Executive | Biuro | Wprowadzanie danych | Assistant