Połącz...

Asystent/ka biura Zarządu z j. niemieckim lub angielskim.

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 139803

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwjającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatow na stanowisko- Asystent/ka biura Zarządu z j. niemieckim lub angielskim.

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Kompleksowa opieka nad biurem,
  • Kopleksowe wsparcie biura Zarządu,
  • Obsługa zapytań wewnętrznych pracowników firmy,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym,
  • Wsparcie administacyjne dla wszystkich działów w firmie,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Organizacja spotkań firmowych, zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze i biurowe.

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w obszarze administracji na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacja i samodzielność w działaniu.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Przyjazna atmosferta pracy w komfortowym biurze we Wrześni,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premia oraz atrakcyjny bakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Analizy | Administracja | Prawo | Asystent / asystentka | Specjalista | Sekretarka | Administracja | Wprowadzanie danych | Department | Excel | Finanse | Projekt | Front office | Kancelaria | Prawny | Biuro | Osobisty | Relacje | Lecturer