Połącz...

Asystentka Zarządu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 1-12-41746

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Zarządu.
Kluczowe obowiązki:

  • wspieranie Zarządu w realizacji codziennych obowiązków
  • organizacja i obsługa spotkań
  • zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i tłumaczeń w języku angielskim
  • przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy przełożonych
  • współpraca z instytucjami oraz Klientami Spółki
  • organizacja pozostałych spraw bieżących

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub na poziomie licencjata – kierunek prawo, administracja
  • biegła znajomość angielskiego
  • znajomość innych języków obcych mile widziana
  • biegła znajomość obsługi komputera –Office , sprzętu biurowego
  • wysoka kultura osobista
  • duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i prace pod presją ,
  • proaktywna postawa
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych
  • zaangażowanie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Korzyści

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Sekretarka | Recepcjonista / recepcjonistka | Administracja | Biuro | Lecturer