Połącz...

Asystentka wieczorna

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128401

Dla naszego Klienta międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • formatowanie i edycja dokumentów w podstawowych aplikacjach Microsoft Office,
  • kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów,
  • archiwizacja na systemie,
  • organizacja wyjazdów i podróży służbowych,
  • odbieranie telefonów i przekazywanie wiadomości,
  • przygotowywanie dokumentów do wysłania pocztą i kurierem.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w innej kancelarii,
  • znajomość pakietów Office XP,
  • punktualność, odpowiedzialność, pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • praca w godzinach 17:00-21:30
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego w obszarze administracji w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach pracy
  • praca w centrum Warszawy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Administracja |