Połącz...

Asystentka Prezesa

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Malgorzata Jarosz
Nr Ref. 137988

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystentka Prezesa.

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych, rezerwacja biletów;
  • Koordynowanie terminarzem spotkań Prezesa;
  • Przygotowywanie korespondencji, protokołów ze spotkań, notatek służbowych, analiz i raportów;
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Tłumaczenia pisemne i ustne w języku angielskim (materiały biznesowe, umowy, prezentacje);
  • Zarządzanie sprawnym przepływem informacji wewnątrz firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka angielskiego; dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie, inicjatywa w powierzone zadania.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Umowa o pracę tymczasową za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy na okres 1 roku (zastępstwo);
  • Dedyklowany Konsultant do obsługi z ramienia agencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Codzienna praca w języku angielskim;
  • Praca w młodym, ambitnym zespole;
  • Firma zapewnia dojazd z centrum Poznania;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Asystent / asystentka | Urzędnik | Administracja | Back office | Executive |