Połącz...

Asystentka Managera z językiem francuskim i angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138204

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Managera posługującej się językiem angielskim i francuskim.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dwóch Managerów (zdalne) w ich codziennych zadaniach
  • zarządzanie kalendarzem spotkań
  • kontakt z agencjami PR
  • organizowanie wyjazdów służbowych
  • rozliczanie expenses

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka francuskiego- C1
  • biegła znajomość języka angielskiego- C1
  • doświadczenie na stanowisku asystentki lub pierwsze doświadczenia korporacyjne w dziale (CS, Finance)
  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizowania czasu pracy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach, m.in. Excel, kursy językowe, szkolenia z umiejętności miękkich
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w branży
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Księgowość | Administracja | HR | Księgowy / Księgowa | Administrator | Asystent / asystentka | Administracja | Back office | Biuro | Podróże i wydatki | Lecturer