Połącz...

Asystentka Biura

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-13-41044

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży opakowań, poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Asystentki Biura z j. angielskim

Praca w Nowym Tomyślu

Obowiązki:

  • czynności sekretarsko-administracyjne: wstępna obsługa telefoniczna klientów, nadzór nad porządkiem dokumentów w firmie, prowadzenie poczty, zamawianie materiałów biurowych, zarządzanie administracją i recepcją firmy, przygotowanie listów przewozowych, faktur, organizowanie i zamawianie transportu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana również znajomość drugiego języka obcego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • wysoka odpowiedzialność
  • rzetelność i dokładność
  • obsługa komputera, pakiet office

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • ciekawe, różnorodne zadania
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja | Sprzedaż | Przemysł | Obsługa klienta | Specjalista | Przedstawiciel | Konsultant | Nabycie | Sprzedaż regionalna | B2B | Biznes | Międzynarodowy | FMCG | Klient | Wytwórczy | Opakowania | Obsługa / serwis | Produkt | Back office | Biuro | Język | Office assistant