Połącz...

Asystentka Administracyjna z j. angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 122212

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Administracyjna z językiem Angielskim

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie gości i partnerów biznesowych firmy, reprezentowanie jej wobec wszystkich odwiedzających
  • czynności administracyjno-organizacyjne związane z prawidłowym funkcjonowaniem siedziby firmy
  • udzielanie informacji zarówno pracownikom jak i gościom firmy
  • rejestrowanie odwiedzajacych, nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa i norm jakości
  • kontakt z dostawcami, dbałość o odpowiednie wyposażenie i utrzymanie infrastruktury biurowej
  • obsługa urządzeń biurowych
  • nadzór nad korespondencją firmową
  • inne zadania wyznaczane przez Managera

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(C1)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w tym Excel
  • wysoka kultura osobista, odpowiednia prezencja i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, staranność, zaradność
  • umiejętność efektywnej pracy w grupie i rozwiązywania problemów
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonistki lub w obsłudze klienta

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej
  • umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Administracja | Excel | SSC | Młodszy / młodsza |