Asystentka Administracyjna z biegłą znajomością j. angielskiego

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 000 PLN/m
Opublikowane około 18 godzin temu
Nr Ref. 122197

Dla naszego klienta, globalnego lidera w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko

Asystentki administracyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Czynności administracyjne
  • Zbieranie i analiza danych do raportów i zestawień (m.in. w Excelu)
  • Aktualizacja wewnętrznej dokumentacji
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Obsługa pracowników w ustalonym zakresie
  • Kontakt z dostawcami firmy w zakresie zamawiania i utrzymania odpowiedniego poziomu wyposażenia i materiałów biurowych w poszczególnych działach
  • Wsparcie reszty zespołu odpowiedzialnego za zaopatrzenie i własciwe utrzymanie infrastruktury biurowej
  • Inne zadania wyznaczane przez Managera

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, staranność
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie i rozwiązywania problemów

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość dalszego rozwoju w firmie

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Administracja | Excel | SSC | Młodszy / młodsza | Assistant