Połącz...

Asystenta/-tki działu księgowego ze szwedzkim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 136647

Znasz bardzo dobrze język szwedzki ? Chcesz wykorzystywać język w codziennej pracy? Lubisz pracę z dokumentami i kontakt z klientem? Chcesz się rozwijać w obszarze administracji i księgowości ?
Aktualnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy o ciekawej kulturze organizacyjnej poszukujemy pasjonatów języka szwedzkiego na stanowisko Asystenta/-tki działu księgowego.

Dołącz do najlepszego teamu w Poznaniu!
Zadania:

  • odzienna praca z dokumentami księgowymi;
  • stały kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy w języku szwedzkim;
  • wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ( dyspozycyjność na pełen etat);
  • bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego;
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane praktyki/staż w obsłudze klienta/administracji/ dziale księgowym;
  • pozytywne nastawienie;
  • komunikatywność;

Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + atrakcyjny pakiet benefitów. Organizacja oferuje przyjazną atmosferę w zgranym, energicznym zespole. Dodatkowo oferuje liczne szkolenia wewnętrzne.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Urzędnik | Asystent / asystentka | Wsparcie | Zobowiązania | Należności | Excel | Proces | SAP | Migracja | Korporacja | Wprowadzanie danych | Administracja |