Połącz...

Asystent Zespołu Rekrutacji

Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 137345

W związku z rozbudową i rozwojem naszego oddziału w chwili obecnej poszukujemy pozytywnej, dynamicznej i otwartej osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach chcąc jednocześnie uczyć się i poszerzać wiedzę w zakresie profesjonalnych rekrutacji dla biznesu.

Szukamy osób nastawionych pozytywnie i pro-kliencko na stanowisko: Asystent Zespołu Rekrutacji

Obowiązki:

Rekrutacja:

  • aktywne uczestnictwo w realizacji zleceń rekrutacyjnych
  • asystowanie w rekrutacjach prowadzonych przez oddział: przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, obsługa telefoniczna kandydatów, udzielanie podstawowych informacji na temat prowadzonych projektów, uczestnictwo w targach pracy i wydarzeniach organizowanych przez oddział

Obsługa biura:
  • wstępna obsługa telefoniczna klientów i kandydatów, nadzór nad porządkiem dokumentów w oddziale, prowadzenie poczty, zamawianie materiałów biurowych, komunikacja z innymi oddziałami firmy
  • aktywna współpraca z Managerem w codziennych pracach związanych z funkcjonowaniem oddziału

Wymagania

Oczekiwania:
  • pierwsze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie (irlandzki rodowód firmy), prowadzenie drobnej korespondencji oraz rozmów telefonicznych
  • zainteresowanie rozwojem w firmie rekrutacyjnej
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (z możliwością pracy 40 godzin tygodniowo)
  • samodzielność oraz otwarty umysł
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności: Word oraz Excel, mile widziany PowerPoint), Internet – biegłość w wyszukiwaniu informacji

Korzyści

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych oraz ustabilizowanych firm rekrutacyjnych na rynku
  • 3-miesięczny PŁATNY staż, po pomyślnie ukończonym stażu oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole rekrutacyjnym
  • pracę w elastycznej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę w pracy
  • ciekawe wyzwania, możliwość realizacji własnych pomysłów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Asystent / asystentka | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | HR |