Asystent ze znajomością języka niemieckiego - dział finansowy

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 130328

Naszym Klientem jest centrum wsparcia audytu zlokalizowane w Katowicach. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w dziedzinie rachunkowości, z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko: Asystent w dziale finansowym z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • analiza wybranych części sprawozdania finansowego w języku niemieckim
  • praca ze starszym specjalistą i wsparcie go w realizacji zadań
  • wykonywanie określonych zadań według akceptowalnych standardów
  • praca z programami z pakietu Ms Office

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne)
  • przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca codzienną pracę z użyciem tego języka
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie i pisanie tekstu oraz ograniczoną komunikację werbalną
  • umiejętność analizy danych
  • nastawienie na współpracę w zespole
  • chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy w obszarze rachunkowości

Korzyści

  • praca w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • benefity pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Specjalista | Asystent / asystentka | Audytor | Analityk | Korporacja | Finanse | Młodszy / młodsza | SSC | Konsulting | Customer support