Połącz...

Asystent ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 121951

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Klientów z różnych branż.

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych oraz znających język niemiecki. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w działach wsparcia oraz obsługi klienta zagranicznego i przede wszystkim możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, Austria
  • wsparcie klienta niemieckojęzycznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera
  • przygotowywanie dokumentacji

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w centralnej Polsce
  • absolwent lub student ostatniego roku studiów wyższych (tryb zaoczny lub umożliwiający pracę w pełnym wymiarze godzin)
  • dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na codzienny kontakt z osobami niemieckojęzycznymi
  • nastawienie na współpracę w zespole
  • chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności
  • chęć do pracy w międzynarodowym środowisku, otwartość i szacunek dla innych kultur

Korzyści

  • praca w firmie zapewniającej przyjazną atmosferę pracy
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
  • prywatna opieka medyczna
  • prywatne ubezpieczenie na życie
  • dostęp do bezpłatnych kursów językowych
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Associate | Młodszy / młodsza | Proces | Pierwsza linia wsparcia |