Połącz...

Asystent ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 117924

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy consultingowej, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa i wsparcie klientów niemieckojęzycznych
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi
  • klasyfikacja zgłaszanych problemów i rejestrowanie ich w systemie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy w tym języku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka niemieckiego i angielskiego
  • bogaty pakiet szkoleń
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Wsparcie | Doradca | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Pierwsza linia wsparcia | Lecturer