Połącz...

Asystent w dziale PR and Communications

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 140163

Dla naszego Klienta, pierwszej na świecie policentrycznej globalnej firmy prawniczej, poszukujemy energicznych, zmotywowanych Kandydatów jako asystent w dziale PR and Communications.
Do głównych obowiązków będzie należeć:

  • Wsparcie zewnętrznych i wewnętrznych kampanii PR
  • Projektowanie i edytowanie materiałów do wykorzystania w wielu kanałach (np. intranet, strona internetowa, Social Media, biuletyny, itp.)
  • Pomoc w przygotowywaniu katalogów
  • Zbieranie, edytowanie treści projektu na cotygodniowy newsletter wewnętrzny
  • Gromadzenie, edytowanie i projektowanie newsów dla intranetu firmy oraz dla globalnego biuletynu wewnętrznego
  • przygotowanie tygodniowych i miesięcznych zestawień prasowych oraz slajdów do wykorzystania w biuletynach wewnętrznych i zewnętrznych
  • pomoc w przygotowaniu prezentacji PowerPoint, katalogów, śledzenie postępu zgłoszeń, pomoc w zarządzaniu bloga itp.

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe bądź pokrewne
  • Biegły angielski (min. C1)- warunek konieczny
  • Doskonałe umiejętności pisania i edytowania
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacji i pozytywna postawa
  • samodzielność i wielozadaniowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści

Korzyści:
  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Analityk | Specjalista | Asystent / asystentka | Monitorowanie mediów | Public relations | Komunikacja | Media społecznościowe | Marketing lecturer