Połącz...

Asystent w dziale PR and Communications

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140163

Dla naszego Klienta, pierwszej na świecie policentrycznej globalnej firmy prawniczej, poszukujemy energicznych, zmotywowanych Kandydatów jako asystent w dziale PR and Communications.
Do głównych obowiązków będzie należeć:

  • Wsparcie zewnętrznych i wewnętrznych kampanii PR
  • Projektowanie i edytowanie materiałów do wykorzystania w wielu kanałach (np. intranet, strona internetowa, Social Media, biuletyny, itp.)
  • Pomoc w przygotowywaniu katalogów
  • Zbieranie, edytowanie treści projektu na cotygodniowy newsletter wewnętrzny
  • Gromadzenie, edytowanie i projektowanie newsów dla intranetu firmy oraz dla globalnego biuletynu wewnętrznego
  • przygotowanie tygodniowych i miesięcznych zestawień prasowych oraz slajdów do wykorzystania w biuletynach wewnętrznych i zewnętrznych
  • pomoc w przygotowaniu prezentacji PowerPoint, katalogów, śledzenie postępu zgłoszeń, pomoc w zarządzaniu bloga itp.

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe bądź pokrewne
  • Biegły angielski (min. C1)- warunek konieczny
  • Doskonałe umiejętności pisania i edytowania
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacji i pozytywna postawa
  • samodzielność i wielozadaniowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści

Korzyści:
  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Analityk | Specjalista | Asystent / asystentka | Monitorowanie mediów | Public relations | Komunikacja | Media społecznościowe | Marketing lecturer