Połącz...

Asystent w dziale Marketing and Sales

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 5 500 PLN/m
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139924

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w swojej dziedzinie, poszukujemy energicznych, zmotywowanych Kandydatów jako asystent w dziale Digital Marketing and Sales.
Do głównych obowiązków będzie należeć:

  • Budowanie wizerunku firmy
  • Tworzenie materiałów promocyjnych i planowanie działań marketingowych
  • Pomoc w tworzeniu, analizie i interpretacji raportów za pomocą Google Analytics, CRM, e-mail marketingu i mediów społecznościowych
  • Wspieranie kampanii marketingowych i zarządzanie mediami społecznościowymi
  • Redagowanie materiałów marketingowych
  • Kreowanie oraz realizacja wewnętrznych działań PR
  • Współpraca z działami Marketingu i Sprzedaży.

Wymagania

Na tym stanowisku, wymagane są umiejętności takie jak:
  • Wykształcenie średnie/wyższe (kierunkowe)
  • Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość Google Analytics, Google Adwords (SEA) oraz SEO
  • Znajomość Adobe Photoshop, Adobe in Design, TYP03 będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z obszaru marketingu, budowania marki, narzędzi i technik marketingowych
  • Elastyczność i umiejętność współpracy z różnymi działami w firmie
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny.

Korzyści

W zamian oferujemy:
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Ambitne i ciekawe zadania
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju oraz zestaw szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Analityk | Specjalista | Monitorowanie mediów | Marketing analyst