Połącz...

Asystent w dziale Marketing and Business Development

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 1-13-44899

Dla naszego Klienta, prestiżowej, międzynarodowej firmy prawniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Asystenta w dziale Marketingu i Rozwoju Biznesu (Credentials).

Głównym zadaniem będzie przede wszystkim koncentrowanie się na rozwoju i zarządzaniu globalnymi credentialami (listami intencyjnymi) w bazie danych, a w szczególności informacji z regionu UKMEA.

Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za gromadzenie i zarządzanie innymi treściami prawnymi, w tym rankingów, nagród i wyróżnień, wsparciem Senior Managera, Global BD zespołu, odpowiedzialna za wstępne wprowadzenie credentiali do bazy danych, tworzenie i edytowanie dokumentów opisujących zdobyte doświadczenia, współpracując bezpośrednio z partnerami i prawnikami, przygotowywanie raportów i zbieranie informacji, aby poprawić jakość usług. Dodatkowo, osoba ta będzie wsparciem dla zespołu MBD.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)- warunek konieczny
  • znakomite zdolności pisania i edycji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • doświadczenie w firmie prawniczej bądź znajomość środowiska prawniczego mile widziane
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • silna identyfikacja problemów i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność współpracy z innymi oraz równoczesna samodzielność w działaniu.

Korzyści

  • możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikatów
  • ambitne, ciekawe zadania
  • nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karty lunchowe).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Sprzedaż and Marketing | Administracja | Prawo | Marketing | Administrator | Asystent / asystentka | Administracja | Rozwój | Kancelaria | Osobisty | Szkolenie | Excel | Młodszy / młodsza | Prawny | Biuro | Rekrutacja | Zarządzanie talentem | Psychologia | Oferta | Marketing lecturer