Asystent w dziale księgowym z językiem angielskim i niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-11-40576

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydata ze znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego, zainteresowanego rozwojem w obszarze księgowości.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja, dekretacja, księgowanie faktur zakupowych
  • księgowanie oraz przygotowywanie przedpłat
  • przygotowywanie płatności krajowych i zagranicznych
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • uzgadnianie oraz potwierdzanie sald dostawców
  • raportowanie i odpowiadanie na zapytania związane z rozliczeniami finansowymi
  • wykonywanie procesów związanych z zamknięciem ksiąg dostawców

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Księgowość / Finanse / Ekonomia
  • dobra znajomość MS Word, MS Excel
  • dobre umiejętności analityczne

  • praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Kierownik / menedżer projektu | SCRUM | Agile | Bookkeeper, accountant