Połącz...

Asystent w dziale księgowym - język niemiecki i angielski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137970

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum biznesowego, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w obszarze zobowiązań.

Zakres obowiązków:

  • obsługa zapytań od klientów i dostawców, wyjaśnianie wątpliwości i niejasności w obszarze AP
  • terminowe i dokładne wprowadzenie danych do systemu informatycznego
  • kontakt z klientami w języku niemieckim i angielskim (telefoniczny i mailowy)
  • bliska współpraca z innymi zespołami w centrum

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
  • wiedza i doświadczenie w finansach, księgowości lub obsłudze klienta (w tym staże, praktyki) będą atutem
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka niemieckiego i angielskiego
  • możliwość budowania ścieżki kariery w oparciu o wypracowane standardy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem socjalnym

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Urzędnik | Asystent / asystentka | Język | Młodszy / młodsza | Należności | Lecturer