Połącz...

Asystent w dziale księgowości ze znajomością j.niemieckiego

Lokalizacja Bielsko-Biala
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 7-10-46881

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej na stanowisku Asystenta w dziale księgowości.

Zakres obowiązków:

  • weryfikowanie faktur w systemie firmy
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • tworzenie zestawień i raportów
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości (staże, praktyki)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • znajomość SAP będzie atutem
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności komunikacyjne
  • otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search-disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Administrator | Użytkownik kluczowy | Specjalista | SAP | Bookkeeper, accountant