Połącz...

Asystent w dziale księgowości - język niemiecki

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Nr Ref. 7-11-41709

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z planowanym rozwojem, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze księgowości.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wprowadzenie faktur do systemu
  • kontakt telefoniczny i mailowy ze spółkami zagranicznymi obsługiwanymi przez centrum
  • analiza dokumentów księgowych
  • raportowanie i odpowiadanie na zapytania związane z rozliczeniami finansowymi

Wymagania

Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
  • chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w Centrach Usług Wspólnych lub w firmach z branży BPO
  • gotowość do podjęcia pracy na umowę o zastępstwo – okres 5 miesięcy

Korzyści

Korzyści:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości, w międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu, codziennemu kontaktowi z językiem niemieckim
  • przyjazna atmosfera pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Logistyka | Kupno | Specjalista | Planista | Kontroler | Konsultant | Techniczny | Motoryzacja | Klient | Logistyka | Zakupy | Logistics lecturer