Połącz...

Asystent/ka w dziale rekrutacji na region amerykański

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140201

Firma Grafton Recruitment wspiera proces rekrutacyjny do firmy w branży SSC/BPO. Poszukujemy Asystenta/ki w dziale rekrutacji na region amerykański

Obowiązki:

  • wspieranie procesów rekrutacyjnych w regionie amerykańskim
  • redagowanie opisów stanowisk oraz ogłoszeń i publikowanie ich na portalach branżowych
  • kontakt z kandydatami,
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi
  • uzupełnianie danych w systemie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego (C1)
  • kilkumiesięczne doświadczenie w rekrutacji – mile widziane
  • motywacja

Korzyści

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa, lekcje języków obcych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Asystent / asystentka | Konsultant | Rekruter | Administracja | Biuro | Rekrutacja | SSC | Młodszy / młodsza | Staż | HR | Polityka kadrowa | HR Specialist