Połącz...

Asystent/ka Dyrektora HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 3-19-41421

Jeżeli w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim, jesteś studentem 4 lub 5 roku studiów lub absolwentem studiów kierunkowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi/Psychologia, a ponadto jesteś zainteresowany/a możliwością zdobycia doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej firmie, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • koordynacja kalendarza Dyrektora HR,
  • organizowanie spotkań, podróży służbowych,
  • rozliczanie wydatków służbowych,
  • wsparcie administracyjne Dyrektora w zadaniach związanych z obszarem HR.

Wymagania

  • student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji komputerowych (pakiet MS Office),
  • zainteresowanie tematyką HR,
  • wysoka komunikatywność (codzienny kontakt z klientami wewnętrznymi firmy),
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym w obszarze HR,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • współpracę w niepełnym wymiarze 35 godzin tygodniowo,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Asystent / asystentka | Back office | Administracja | Osobisty | HR | Młodszy / młodsza | HR lecturer