Połącz...

Asystent/ka linii biznesowej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140469

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej rozpoznawanych na świecie firm telekomunikacyjnych poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Lokalizacja:
Wrocław

Szukamy samodzilnej, zaangażowanej oraz dobrze zorganizowanej osoby, która na codzień będzie współpracowała z kadrą Managerską.

Twoje obowiązki:

  • bezpośrednia współpraca z Managerami oraz zespołem linii biznesowej
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji
  • codzienne wsparcie administracyjne
  • planowanie oraz organizowanie spotkań, eventów, wyjazdów
  • przygotowywanie raportów, prezentacji itp.

Wymagania

Jeżeli:
  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • posiadasz wyższe wykształcenie
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim (C1- warunek konieczny)
  • środowisko MS Office nie jest Ci obce ( Word, Excel, Power Point
  • nie przeraża Cię wielozadaniowość
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne a kontakty interpersonalne nie stanowią dla Ciebie problemu...

...nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV!

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów- karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bilety do kina, teatru, karta lunchowa
  • zajęcia językowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Konsultant | Administracja | BPO | Executive | SSC | Biuro | Assistant