Połącz...

Stażysta/ka w dziale rekrutacji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 200 PLN/m
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 3-19-40620

Jeżeli interesujesz się obszarem rekrutacji i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą pracy.
Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy prowadzącej działalność przemysłową i operacyjną na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • identyfikowanie kandydatów na rynku,
  • analiza CV kandydatów,
  • przeprowadzanie telefonicznych wywiadów preselekcyjnych,
  • organizacja i udział w rozmowach rekrutacyjnych z kandydatami,
  • zarządzanie aplikacjami kandydatów w wewnętrznej bazie,
  • wsparcie administracyjne bieżących projektów z obszaru rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy.

Wymagania

  • absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat studiów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia (35 - 40 h w tygodniu) na okres 2-3 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • praca w miłej atmosferze,
  • dogodna lokalizacja biura (Wola).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | HR | Rekruter | Rekrutacja | HR lecturer