Połącz...

Asystent/ka działu HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 3-19-40691

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu HR z zakresie prowadzonych projektów rekrutacyjnych,
  • identyfikowanie najlepszych kandydatów na rynku,
  • wstępna selekcja kandydatów,
  • przeprowadzanie telefonicznych wywiadów preselekcyjnych,
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • tworzenie komunikacji dotyczących programów i inicjatyw HR w organizacji,
  • reprezentowanie firmy podczas na konferencjach i targach pracy.

Wymagania

  • absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych,
  • min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • mile widziana znajomość Taleo,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • dokładność, skrupulatność i samodzielność,
  • entuzjazm i wysoka motywacja do rozwoju zawodowego w obszarze HR.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Administracja | Rekrutacja | HR lecturer