Połącz...

Asystent/ka działu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139200

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pionie administracyjnym, a dodatkowo posługujesz sie językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym, zapraszamy do zapoznania się z poniższa ofertą!
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka działu

Zadania:

  • wsparcie administracyjne działu,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • przygotowanie raportów i zestawień w zakresie prowadzonych projektów,
  • tłumaczenie dokumentów,
  • organizacja spotkań wewnętrznych i podróży służbowych,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • współpraca z biurami regionalnymi.

Wymagania

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenckim,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wyoskie umiejętności interpersonalne,
  • asertywność, samodzielność, dokładność.

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy,
  • mozliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji w dynamicznym środowisku pracy.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Administracja | Biuro | Lecturer