Połącz...

Specjalista/ka ds. nieruchomości i inwestycji budowlanej

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt .
Nr Ref. 9-12-40779

Dla naszego klienta, który wynajmuje powierzchnie biurowe w budynku klasy A, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • codzienne wsparcie Biura Zarządu w pracach administracyjno-biurowych
  • koordynacja projektu budowlanego
  • udział w odbiorach technicznych
  • kontakt i koordynacja pracy ekipy budowlanej
  • wsparcie biura w projektach związanych z adaptacją nowych powierzchni biurowych
  • kontakt i współpraca z podwykonawcami (firma sprzątająca, ochrona, ekipa remontowa)
  • dbanie o stan techniczny budynków i urządzeń (kontrole, zlecanie napraw)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku budowlanym
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia budowlane
  • umiejętność koordynowania pracą ekip remontowo-budowlanych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • systematyczność i dokładność
  • dobra organizacja pracy

Korzyści

Klient oferuje:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w długofalowym projekcie związanym z rozbudową centrum biurowego

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Administracja | Obsługa klienta | Specjalista | Asystent / asystentka | Administracja | Back office | Biuro | Język | Office assistant