Połącz...

Asystent/ka biura zarządu z j. angielskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140424

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwjającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatow na stanowisko: Asystent/ka biura zarządu z j. angielskim.

Miejsce pracy: Krotoszyn

Obowiązki:

  • Kompleksowe wsparcie biura Zarządu pod kątem administracyjnym
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynacja kalendarza spotkań biura Zarządu
  • Organizacja wyjazdów służbowych i firmowych eventów
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i formalnym
  • Przygotowanie zestawień, raportów na potrzeby Zarządu
  • Zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze i biurowe
  • Wsparcie administracyjne dla innych działów w firmie.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze administracji, mile widziane na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Motywacja i samodzielność w działaniu.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premia oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Administracja | Prawo | Administrator | Specjalista | Sekretarka | Administracja | Biuro | Prawny | Excel | Lecturer