Połącz...

Asystent/ka biura

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139794

Aktualnie do warszawskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Office Assistant

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji: koordynacja spotkań na terenie biura, obsługa centrali telefonicznej,
  • koordynacja pracy biura: zarządzanie obiegiem korespondencji, dbanie o płynny przepływ informacji, zamawianie artykułów biurowych, współpraca z dostawcami oraz firmami kurierskimi, cateringowymi, taksówkowymi,
  • redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na czołowych portalach internetowych,
  • organizacja oraz rozliczanie podróży służbowych pracowników,
  • ścisła współpraca z działem finansów i księgowości w zakresie rozliczeń.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność oraz dokładność,
  • Dyspozycyjność (pełen etat).

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport,
  • dogodna lokalizacja – biuro w centrum Warszawy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Sekretarka | Asystent / asystentka | Recepcjonista / recepcjonistka | Urzędnik | Administracja | Back office | Biuro | Lecturer