Połącz...

Asystent/Asystentka z językiem niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 12 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 134737

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/Asystentka z językiem angielskim

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji i centrali telefonicznej
  • obsługa spotkań na terenie biura
  • opieka nad obiegiem korespondencji
  • kontakty z dostawcami
  • doraźne wsparcie pozostałych pracowników i działów Firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wysoka kultura osobista - komunikatywność, energiczność i zaangażowanie,
  • dokładność, skrupulatność
  • lojalność i dyskrecja

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pełne zarejestrowanie ZUS) na okres kilku miesięcy, po tym okresie – przewidywane dalsze zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku
  • benefity dodatkowe (premie, bony, opieka medyczna)
  • firma zapewnia dojazd z centrum Poznania

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Konsultant | Recepcjonista / recepcjonistka | Administrator | Sekretarka | Administracja | Back office | Młodszy / młodsza | Biuro | Assistant