Połącz...

Asystent /Asystentka w dziale Marketingu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 12 godzin temu
Nr Ref. 1-12-40733

Dla naszego Klienta, prestiżowej Kancelarii Prawnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystenta / Asystentki w dziale Marketingu.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert oraz innych formalnych dokumentów
  • archiwizacja dokumentów, aktualizacja katalogów, baz marketingowych i zbiorów informacji
  • pomoc w organizacji seminariów, konferencji i szkoleń dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • pomoc przy tworzeniu materiałów marketingowych - broszury, biuletyny, foldery, etc.
  • aktualizacja zasobów działu marketingu: CV prawników, listy doświadczeń, EPIC, bazy dane klientów
  • wszelkie inne czynności zlecone przez przełożonego

Wymagania

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądź wykształcenie kierunkowe
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • dobra organizacja, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • praca w centrum Warszawy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Urzędnik | Administracja | Front office | Marketing lecturer