Połącz...

Asystent/tka ds. weryfikacji faktur z j. angielskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 138595

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z kapitałem niemieckim, poszukujemy osób na stanowisko: Asystenta ds. weryfikacji fv z j. angielskim

Obowiązki:

  • Wpisywanie faktur do systemu;
  • Weryfikacja dokumentów księgowych;
  • Skanowanie dokumentów;
  • Wsparcie dla różnych działów;
  • Inne bieżące obowiązki administracyjne.

Wymagania

  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doświadcznie w pracy z obiegiem dokumentów mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Korzyści

  • Międzynarodowe środowisko;
  • Codzienne wykorzystywanie języka angielskiego;
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta multisport;
  • Pozytywna atmosfera w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Urzędnik | Administracja | Excel | Biuro | Młodszy / młodsza | Front office |