Połącz...

Asystent/ka w dziale handlowym

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137196

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem zawodowym w strukturach sprzedaży na stanowisko Asystentka w dziale handlowym.

Zadania:

  • Telefoniczny kontakt z klientem;
  • Weryfikacja bazy klientów;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Umawianie spotkań biznesowych dla zespołu;
  • Wprowadzanie do systemu danych i dokumentów;
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie ofert i wycen.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub telefonicznej obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • orientacja na potrzeby klienta;
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
  • łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon;
  • wysoka kultura osobista;

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach sprzedaży;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • szkolenia;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Agent | Asystent / asystentka | Badacz rynku | Wsparcie | B2B | Biznes | Raportowanie | Obsługa / serwis |