Połącz...

Asystent/Asystentka zespołu rekrutacyjnego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138173

W związku z rozbudową i rozwojem naszego oddziału w chwili obecnej poszukujemy dynamicznej i otwartej osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach chcąc jednocześnie uczyć się i poszerzać wiedzę w zakresie profesjonalnych rekrutacji dla biznesu. Szukamy osób nastawionych pro-kliencko na stanowisko: Asystent zespołu rekrutacyjnego

Zakres obowiązków:

  • asystowanie w rekrutacjach prowadzonych przez oddział: przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, obsługa telefoniczna kandydatów, udzielanie podstawowych informacji na temat prowadzonych projektów, uczestnictwo w targach pracy i wydarzeniach organizowanych przez oddział, pomoc w organizacji zleceń rekrutacyjnych, przygotowywanie potrzebnych informacji dla Konsultantów ds. rekrutacji; analiza firm klientów
  • prace biurowe: wstępna obsługa telefoniczna klientów i kandydatów, nadzór nad porządkiem dokumentów w oddziale, prowadzenie poczty, zamawianie materiałów biurowych (i tym podobnych), komunikacja z innymi oddziałami firmy
  • prace researcherskie - wyszukiwanie kandydatów poprzez networking oraz w bazach
  • aktywna współpraca z managerem w codziennych pracach związanych z funkcjonowaniem oddziału

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie (irlandzki rodowód firmy), prowadzenie drobnej korespondencji oraz rozmów telefonicznych
  • wysoka motywacja do pracy i chęć rozwoju w firmie rekrutacyjnej
  • umiejętność obsługi klienta,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (z możliwością pracy 40 godzin tygodniowo)
  • samodzielność oraz otwarty umysł
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności: Word oraz Power Point, dobry Excel), Internet biegłość w wyszukiwaniu informacji
  • elastyczność oraz gotowość do podejmowania wyzwań
  • chęć podjęcia pracy od zaraz

  • możliwość rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych oraz ustabilizowanych firm rekrutacyjnych na rynku
  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole rekrutacyjnym
  • ubezpieczenie medyczne oraz po okresie próbnym pakiet Multisport (umożliwiający korzystanie z usług fitness na terenie kraju)
  • praca w firmie o jasnych i przejrzystych zasadach
  • możliwość wdrażania oraz realizacji własnych pomysłów
  • pozytywna atmosfera w pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl