Połącz...

Asystent/Asystentka z biegłą znajomością języków obcych

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 125085

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy consultingowej, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent/ka z biegłą znajomością języka angielskiego i języka francuskiego oraz bardzo dobrą znajomością: niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego.

Zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa i wsparcie klientów
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w danym języku ( angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim).
  • klasyfikacja zgłaszanych problemów i rejestrowanie ich w systemie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy w tym języku
  • dobra znajomość języka: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka angielskiego
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Klient | Helpdesk | Rozmowy przychodzące | Język | Biuro | Financial analyst