Połącz...

Asystent/Asystentka działu finansowego

Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138127

Jeżeli interesujesz się obszarem finansów i biegle posługujesz się językiem angielskim, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze zarządzania aktywami, pilnie poszukujemy:

Zakres zadań:

  • wsparcie działu finansów w zakresie organizowania eventów promocyjnych, spotkań i podróży służbowych,
  • wykorzystanie wiedzy z obszaru rynków finansowych w celu współtworzenia kampanii reklamowych i promowania usług firmy,
  • kontakt z klientami w celu udzielania informacji o usługach i produktach firmy,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowania materiałów reklamowych,
  • analiza regulacji prawnych, działań konkurencji oraz aktualnych trendów na rynku usług finansowych,
  • współpraca z instytucjami finansowymi,
  • uzupełnianie bazy danych,
  • zlecone zadania administracyjne.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w środowisku międzynarodowym),
  • doświadczenie w organizacji eventów,
  • zainteresowanie i wiedza z obszaru finansów inwestycyjnych (mile widziane doświadczenie w firmie o profilu finansowym),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym,
  • samodzielność i umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia (zastępstwo),
  • praca w uznanej organizacji w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjna lokalizacja biura (centrum).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sport-turystyka-hotelarstwo-rozrywka/

HR and administracja and prawo | Sprzedaż and Marketing | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Administracja | Sprzedaż | Asystent / asystentka | Finanse | Inwestycje | Administracja | Sprzedaż |