Asystent/Asystentka do wsparcia klientów niemieckojęzycznych

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 131459

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacjio stabilnej pozycji na rynku poszukujemy osoby, która będzie sie opiekowac klientem niemieckojęzycznym

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów (doradztwo)
  • kreatywne rozwiązywanie trudności klientów
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • płynną znajomość języka niemieckiego,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu,

Korzyści

  • rozwój osobisty w ramach centrum,
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta,
  • bardzo dobry pakiet socjalny,
  • dodatkowe bonusy,
  • pracę w młodym i dyamicznym zespole

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Call center | Podróże | Turystyka | Customer support