Asystent/Asystentka do wsparcia klientów niemieckojęzycznych

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 131459

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacjio stabilnej pozycji na rynku poszukujemy osoby, która będzie sie opiekowac klientem niemieckojęzycznym

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów (doradztwo)
  • kreatywne rozwiązywanie trudności klientów
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • płynną znajomość języka niemieckiego,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu,

Korzyści

  • rozwój osobisty w ramach centrum,
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta,
  • bardzo dobry pakiet socjalny,
  • dodatkowe bonusy,
  • pracę w młodym i dyamicznym zespole

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Call center | Podróże | Turystyka | Customer support