Połącz...

Asystent konsultanta z językiem niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-26-45124

Treść oferty

Interesuje Cię praca dla międzynarodowej firmy?
Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie?
Nie czekaj - aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta, globalnej firmy oferującej najwyższej jakości usługi biznesowe o wiodącej na skalę światową pozycji, w związku z rozwojem centrum poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
Pracując dla naszego Klienta będziesz miał wyjątkową szansę rozwoju oraz zdobycia bardzo cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy. W codziennej pracy będziesz posługiwał się językiem niemieckim i angielskim. Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie administracyjne typu back office wewnętrznego Klienta, głównie w postaci przygotowywania prezentacji i zestawień oraz dokonywanie tłumaczeń. Będziesz także odpowiedzialny za codzienny kontakt z zagranicznym Klientem wewnętrznym przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych i korporacyjnych.

Wymagania

Do procesu i składania aplikacji zapraszamy osoby, które:
  • ukończyły studia wyższe kierunkowe (preferowana filologia niemiecka),
  • znają biegle język niemiecki (warunek konieczny!),
  • znają w stopniu dobrym język angielski (warunek konieczny!),
  • są skrupulatne i dobrze zorganizowane,
  • są zorientowane na klienta i jego potrzeby,
  • posiadają bardzo wysoką kulturę osobistą,
  • znają bardzo dobrze pakiet MS Office,
  • chcą pracować i rozwijać swoją karierę w prestiżowej korporacji.

Pracodawca oferuje stabilną pracę w dynamicznym środowisku pracy oraz niepowtarzalną okazję rozwoju, poszerzenia kwalifikacji i kompetencji.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Biuro | Język | Lecturer