Połącz...

Asystent działu zamówień z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 133897

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, która w Katowicach ma otwarce centrum usług wspólnych, szukamy obecnie osób władających językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu zakupów
  • przyjmowanie zleceń od klientów w języku niemieckim
  • przygotowywanie ofert
  • rejestrowanie nadchodzących zapytań w systemie informatycznym firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz Internetu

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • bardzo przyjazna atmosfera w pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | Back office worker