Asystent ds. wsparcia rekrutacji z językiem niemieckim i angielskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 5 700 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139433

Firma Grafton Recruitment współpracująca z wieloma międzynarodowymi Klientami, wspiera obecnie proces rekrutacyjny dla jednej z nich. Naszym Klientem jest firma z niemieckim kapitałem, z sektora BPO obecna na rynku wrocławskim od 2012 roku. W związku z ciągłym poszerzaniem się struktur i prężnym rozwojem poszukujemy osoby chcącej kontynuować swoją ścieżkę kariery zawodowej w dziale rekrutacji.
Stanowisko: Asystent ds. wsparcia rekrutacji z językiem niemieckim i angielskim
Lokalizacja: centrum wrocławia

Obowiązki:

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych w regionie EMEA
  • Postowanie ogłoszeń na portalach branżowych oraz w wewnętrznym systemie
  • Koordynowanie grafikiem spotkań rekrutacyjnych
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego

Wymagania

  • Płynna komunikacja w języku niemieckim oraz angielskim
  • Kilkumiesięczne doświadczenie w dziale rekrutacji (preferowane firmy z sektora SSC/BPO)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Motywacja

Korzyści

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pakiet benefitów tj. ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Administrator | Asystent / asystentka | Konsultant | Rekruter | Specjalista | Administracja | Biuro | Osobisty | Kadry | Rekrutacja | Relacje | SAP HR | SSC | Pozyskiwanie talentów | Młodszy / młodsza | HR | Excel | EMEA / CEE | Rozwój | BPO | HR lecturer