Połącz...

Asystent ds. wsparcia rekrutacji z językiem niemieckim

Lokalizacja Wrocław
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-43921

Firma Grafton Recruitment współpracująca z wieloma międzynarodowymi Klientami, wspiera obecnie proces rekrutacyjny dla jednej z nich. Naszym Klientem jest firma z niemieckim kapitałem, z sektora BPO obecna na rynku wrocławskim od 2012 roku. W związku z ciągłym poszerzaniem się struktur i prężnym rozwojem poszukujemy osoby chcącej kontynuować swoją ścieżkę kariery zawodowej w dziale rekrutacji.

Stanowisko: Asystent ds. wsparcia rekrutacji z językiem niemieckim
Lokalizacja: Centrum Wrocławia

Obowiązki:

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych w regionie EMEA
  • Postowanie ogłoszeń na portalach branżowych oraz w wewnętrznym systemie
  • Koordynowanie grafikiem spotkań rekrutacyjnych
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego

Wymagania

  • Płynna komunikacja w języku niemieckim oraz angielskim
  • Kilkumiesięczne doświadczenie w dziale rekrutacji (preferowane firmy z sektora SSC/BPO)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka motywacja
  • Komunikatywość, otwartość

Korzyści

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów- ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna, zajęcia językowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search-disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Administrator | Asystent / asystentka | Konsultant | Rekruter | Specjalista | Administracja | Biuro | Osobisty | Kadry | Rekrutacja | Relacje | SAP HR | SSC | Pozyskiwanie talentów | Młodszy / młodsza | HR | Excel | EMEA / CEE | Rozwój | BPO | HR lecturer