Połącz...

Asystent ds. wsparcia klienta z językiem czeskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135692

Nasz Klient firma o międzynarodowym zasięgu i dynamicznym rozwoju aktualnie buduje zespół, którego zadaniem będzie obsługa Klientów w języku czeskim.
Jeśli znasz język Czeski i chciałbyś podjąć prace w Krakowie, a ponad to jesteś osobą otwartą i komunikatywną, lubisz poznawać nowych ludzi i masz poczucie humoru, zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów i zapytań
  • kontakt z użytkownikami mailowy i telefoniczny
  • umiejętność dopasowania rozwiązań do potrzeb Klienta
  • kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji

Wymagania

  • biegła znajomość języka czeskiego i polskiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie i zespołowego rozwiązywania sytuacji konfliktowych
  • otwartość na wiedzę
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • poczucie humoru :)

Korzyści

  • szkolenia i treningi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość zdobycie pierwszych doświadczeń w pracy oraz dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • firma finansuje certyfikat ITL

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Obsługa klienta | Helpdesk | Analityk | Pierwsza linia wsparcia |