Połącz...

Asystent ds. wsparcia klienta francuskojęzycznego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 118735

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy consultingowej, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent ds. wsparcia klienta francuskojęzycznego.

Zakres obowiązków:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami francuskojęzycznymi
  • rozwiązywanie problemów związanych z codzienną pracą na komputerach użytkowników, doraźna pomoc w przypadku prostych problemów lub przekazanie trudniejszych do rozwiązania specjalistom IT
  • klasyfikacja zgłaszanych problemów i rejestrowanie ich w systemie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość komputera z poziomu użytkownika i gotowość do poszerzania wiedzy z tego zakresu
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka francuskiego
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Doradca | Wsparcie | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Pierwsza linia wsparcia | Lecturer